1. صفحه اصلی
  2. کسب در آمد

بازاریاب کیست؟

بازاریاب کسی است که می تواند پس از عقد قرارداد بازاریابی (در میزکار خود) به صورت کاملاً رایگان وارد سیستم بازاریابی و فروش آی نوتی گردد و نسبت به فروش خدمات ذیل پورسانت دریافت نماید:

بازاریاب مجبور به خرید از خدمات نیست.
بازاریاب می تواند به صورت کاملاً رایگان وارد بخش فروش و بازاریابی آی نوتی شده و نسبت به فروشی که انجام می دهد پورسانت دریافت کند.
پورسانت بازاریاب به صورت آنلاین بدون کسر کارمزد به حساب عابربانک شخصی ایشان واریز می گردد.


واریز پورسانت بعد از درخواست بازاریاب حداکثر طی 24ساعت (اولین روز کاری بعد از درخواست) انجام میشودکدهای CRM

سی آر ام

بازاریاب می تواند پس از عقد قرارداد بازاریابی (در میزکار خود) به صورت کاملاً رایگان وارد سیستم بازاریابی و فروش آی نوتی گردد و نسبت به فروش پنل پیامکی 30% پورسانت دریافت نماید. خریدار پنل آی نوتی مادامیکه از پنل استفاده می نماید و آن را شارژ می کند مبلغ 10% مبلغ شارژ نیز متعلق به بازاریاب می باشد.پرداخت قبوض
پرداخت قبوض
از این پس می توانید با ورود اطلاعات قبوض خود آنها را به سادگی پرداخت کنید.
و در صورت بازاریابی این خدمت به ازای پرداخت هر قبض از سمت مشتریان مستقیم خود مبلغ 500 ریال پورسانت دریافت نمائید.


شارژ تلفن همراه
شارژ تلفن همراه
جهت تامین نیازهای روزانه کاربران آی نوتی، امکان خرید شارژ در آی نوتی فعال شده که در صورت بازاریابی این خدمت نیز 1% مبلغ خریداری شده، توسط مشتری مستقیم شما، به عنوان پورسانت برای شما منظور خواهد شد.


کدهای USSD
کدهای USSD
با شماره گیری #6655* به دنیای USSD وارد می شوید و بدون نیاز به اینترنت و پرداخت هزینه می توانید از خدمات متنوع ما استفاده کنید و در صورت تمایل می توانید به ازای بازاریابی و فروش این خدمت همانند کدهای CRM از شرکت پورسانت دریافت کنید


فعالیت این شرکت و نوع فروش خدمات سایت به هیچ عنوان بازاریابی شبکه ای نیست و فقط در یک سطح به فروشنده اصلی پورسانت پرداخت می شود.

با تشکر: مدیریت آی نوتی