iNoti پنل مدیریت ارتباط با مشتری

خدمات

تمامی کسب و کارها با استفاده از آی نوتی می توانند


مدیریت آسان

ما تمام سعی خود را می کنیم تا بتوانیم با ایجاد محیطی حرفه ای، ارتباطی دو سوی بین شما و مشتریهایتان ایجاد نماییم، امیدواریم شما هم ایده ها و نظرات خود را به ما انتقال دهید.


محیط کاربر پسند

ما از تمامی تکنولوژی های روز و علوم جدید در زمینه آی تی استفاده کرده ایم تا محیط کاربری بسیار مناسب و حرفه ای برای شما خلق نماییم.


دسترسی آسان

آی نوتی بدون نیاز به نصب هرگونه نرم افزار به شما این امکان را می دهد تنها با داشتن یک اینترنت استاندارد به میزکار خود در تمامی روزهای سال دسترسی داشته باشید و از آن لذت ببرید.


پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان ما 7روز هفته به صورت 24ساعته پاسخگو و راهنمای شما هستند.
با ما در تماس باشید

معرفی آی نوتی

این ویدیو تبلیغاتی معرفی خدمات آی نوتی می باشد تا شما با خدمات ارائه شده شرکت بیشتر آشنا شوید
bg

مرجع گردشگری ایران و جهان (iTravel)

هدف ما ایجاد یک مرجع قابل اطمینان برای گردشگران داخلی و خارجی است و سعی برآن داریم تا دقیق ترین اطلاعات را به شما ارائه دهیم. حمایت شما سرمایه ماست

دنیا در دستان شماست

itravel

itravel

مجوز های آی نوتی

قراردادها و مجوزهای اخذ شده توسط شرکت از سازمان های مربوطه

نماد اعتماد الکترونیکی 2ستاره آی نوتی
نماد اعتماد الکترونیک

دارنده نماد اعتماد الکترونیکی تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشد. کسب و کار آی نوتی در مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الكترونیكی دو ستاره می باشد.

لوگوی ساماندهی
نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال)

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لوگو به رسانه های برخط هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای فعالیت احراز می نماید. دارنده رسانه برخط ملزم به رعایت قوانین و مقررات و مفاد مندرج در تعهدنامه امضاء شده توسط خودش است.

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

به استناد ماده 131 قانون کار جمهوری اسلامی ایران و در اجرای آیین نامه انجمن های صنفی و کانون های مربوط و به منظور حفظ حقوق و منافع مشروع و قانونی و بهبود وضع اقتصادی کارفرمایان که خود متضمن حفظ منافع جامعه نیز می باشد ، این انجمن صنفی تشکیل می گردد. پیگیری حقوقی مربوط به کسب و کار های اینترنتی، توسعه خرید اینترنتی در کشور، ارائه راهکار های فنی جهت تسهیل در خرید اینترنتی و ... از موارد کاری انجمن کسب و کارهای اینترنتی می باشد.

پرداخت الکترونیک سامان کیش

آی نوتی در راستای توسعۀ فرهنگ بانکداری الکترونیک و با هدف افزایش راحتی، امنیت و سرعت کاربران آی نوتی از درگاه اینترنتی بانک سامان استفاده می کند.
شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش به عنوان اولین ارائه‌دهنده خدمات پرداخت اینترنتی در نظام بانکی کشور می باشد.